הודעה על תאגיד COROS

1 באפריל, 2019

COROS Wearables נרגש להכריז על שכירתו של רץ ההר-אולטרה-טרייל המקצועי דום גרוסמן כסמנכ"ל המוצר והחדשנות. דום חבר בצוות האתלטים המקצוענים של COROS מאז 2018 ומתחיל בתפקידו החדש כחבר בצוות צוות המנהיגות של COROS היום. דום יצר את מפת הדרכים הקושחה הבאה עם עדכונים שהוגדרו לצאת בהמשך החודש – ניתן לקרוא את הודעתו במלואה בהמשך:

COROS Wearables מודיעה היום על כמה עדכונים חדשים ויוצאי דופן לספורטאים שעשויים לעשות שינוי גדול בחיי היום יום שלהם. סגן הנשיא לואיס וו מסביר את העדכונים החדשים, "אחרי שעבדנו עם מאות ספורטאים תחרותיים, הטרנד הבולט ביותר שהבנו הוא שהם הם מאוד ממוקדים באימונים שלהם … וכמעט שום דבר אחר. עדכונים חדשים אלה עשויים להיות בדיוק מה שחלק מהספורטאים צריכים לקחת את חייהם לשלב הבא. "

התראה אוטומטית – מדברים יותר מדי על המירוץ הבא שלך

באמצעות אלגוריתם מתוחכם החושל גלי יד, ניפוי קולי, קצב לב מוגבר ונאנח מחבריכם, התראה זו תזכיר לכם לעצור, לנשום ולשאול אחרים איך היה סוף השבוע שלהם. אם המשתמש שוכח מה לעשות הלאה, השעון ירטוט ויזכיר למשתמש "לחייך בנימוס ולהנהן."

מעקב שינה – ניתוח סיוט

בחלק של מעקב השינה באפליקציה, המשתמשים יבחינו בפיצ'ר חדש המספק נתונים על כמה דקות בילו בסיוטים על בונקינג, התרסקות בעצים, צמיגים שטוחים, שלשול, חריפות קיצוניות, הלכה לאיבוד, מפגשים דובים, פספוס של התחלה של גזע, והבחור האחד שאתה מכיר שאתה יכול לנצח אבל תמיד מעלה אותך ממש בקו הסיום! אה! אני שונא את הבחור הזה!

התראה אוטומטית – להתקלח

באמצעות ניתוח מקיף, COROS מצאה קשר ברור בין אימוני שיא לספורטאים שלא חושבים כי הם לא מריחים כל כך רע. כאשר רמות הסיבולת מתקרבות לרמות שיא, השעון ירטוט שוב ​​ושוב: "ברצינות! קח מקלחת! DEODORANT ו- A מגבון הרטבה לא יספיק! "

חיישן HR – התראת פצעים אנושיים

ספורטאים המתמקדים ביעדי קילומטראז 'או במירוץ שבועי לא הצליחו לעתים קרובות להבחין בפציעות כמו פריחה לראש, כליות כושלות, אובדן מיומנויות מוטוריות, עצמות שבורות, עורקים כרותים ותוספים חסרים. קורוס מצא כי כל הפציעות הללו דורשות מיידית טיפול רפואי וכי לספורטאים שזכרו מישהו שהזכיר "שבאמת לא נראה טוב" יש סיכוי גבוה הרבה יותר לשרוד פצע אנוש.

תזכורת אוטומטית – הזיה

עם שחרורו של מצב ה- UltraMax, COROS הבחינה בפעילות בהתנהגות ספורטאית לא יציבה לאחר ימים ללא שינה. עבודות וגזעים שנמשכו מספר ימים הביאו לכך שספורטאים ללקקו קקטוסים, ליטפו כרישים, נשאו נאומים לחברים דמיוניים ובלבלו בקבוקי דבק. עם ג'לי אנרגיה. התראת רכב תזכיר לספורטאים שנמצאים בדרכים יותר מ -24 שעות לשקול "האם זה משהו אמיתי?"

ניווט – ציד האוצר

עם הפיצ'ר החדש של חפש את המטמון, יועברו למשתמשים ב- COROS קובץ חדש. GPX בכל חודש שיוביל לפרסים מיוחדים בעירם. מסלולי ריצה יהיו באורך של לפחות 50k ויכולים להיות ארוכים עד 100 מיילים עם פני שטח שונים רווח אנכי של לפחות 10,000 רגל לכל ריצה. כל המזל שאסיים להשלים את המסלול תחילה ימצא רמז מרגש לפרס COROS מיוחד במיוחד. מפת האוצרות הראשונה תשוחרר בהמשך היום – אפריל 1,2019.

COROS בטוח, כי עדכונים אלה יסייעו לספורטאים לתפקד טוב יותר בעולם האמיתי. בין אם מדובר במערכת יחסים שנצלה או איבר שנשמר, COROS מחויבת לעזור לספורטאים להגיע לפוטנציאל שלהם.

יום הטיפולים באפריל שמח מ- COROS!

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

רוצים לקבל עדכונים והנחות לפני כולם?

הירשמו לניוזלטר שלנו

ותקבלו עדכונים והנחות לפני כולם ישירות למייל שלכם