שגריר המותג של COROS הוא לא רק רץ, רוכב אופניים, שחיין, טריאתלט, גולש, מטפס הרים, חובב כושר או אתלט. שגריר המותג מחובר לכל מה שקורוס : מעצים, חדשני, מעורר השראה, לוהט וייחודי. אם  אתה משפיע על קהילת הספורט המקומית או האזורית שלך, בעל ערוץ ישיר ופתוח למועדון או למשפחת הקבוצות שלך, לוקח חלק פעיל בהשתתפות והתמודדות עם מרוצים והכי חשוב בעלת תשוקה עמוקה לספורט שלך.

כשגריר מותג תחשב כחלק מהצוות המשפחתי והחם של COROS. אנו נספק לך "swag" (כלומר, אביזרים ממותגים של COROS) וכמובן, את מוצרי הדגל של  COROS לשימוש ושיתוף. בתמורה תפיץ ותשתף את אהבתך למותג שלנו בהתלהבות אמתית לכל מי שאתה מכיר.

אז מה המשמעות של להיות שגריר מותג של COROS? ובכן … ראשית, תיהנה!

כשאתה משתמש במוצרי COROS ומדבר על המותג שלנו, אתה מייצג את משפחת COROS. אנו מבקשים שתנהג בהתאם ותייצג אותנו באור החיובי והטוב ביותר.

קח אותנו להרפתקאות שלך, תעד את החוויות שלך בדרך, בשבילים, בהרים, במים או באשר אתה. כשאתה לובש / משתמש במוצרי COROS, אנו רוצים לשמוע על כך. צלם תמונות, הקלט וידיאו והפיק תוכן איכותי ואותנטי אודות COROS.

שתף את הרפתקאותיך על בסיס קבוע ברחבי ערוצי המדיה החברתית כולל פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, טוויטר, הבלוג שלך וכו' ותייגו COROS @corosisrael). צור קשר עם COROS במדיה החברתית על ידי חיבה ותגובות על התוכן שלנו.

הפוך לתומך, היה תומך פעיל במותג COROS בפוסטים ופורומים מקוונים. במצב לא מקוון, אתה תייצג את COROS בקשר פנים אל פנים עם ספורטאים אחרים במרוצים, אירועים, הרפתקאות קבוצתיות וכו'. בכדי לא לגרום לקנאה רבה מידי בקרב סובבייך, אנו נותנים לך כרטיסי הנחה לחלוק איתם.

אנו נפנה אל שגרירי המותג שלנו כדי לתת לנו משוב על המוצר – טוב ורע! השגרירים יידרשו למלא סקרים / שאלונים אודות תכונות מוצר, חומרה, תוכנה וכו '.

בקצרה, הנה סיכום מהיר של היתרונות של להפוך לשגריר המותג של COROS:

ציוד : שגרירי המותגים יקבלו מוצרי COROS (כלומר ביגוד ואביזרים ממותגים של COROS) ומוצר COROS הרלוונטי לספורט שלך.

קול: אנו נפנה אל שגרירי המותג שלנו כדי לתת לנו משוב על המוצר, לייצר ולשתף איכות, תוכן אותנטי במדיה החברתית, באופן מקוון ומחוצה לה.

קוד הנחה: אנו נותנים לך כרטיסי הנחה וקוד הנחה ייחודי לשיתוף עם חברים, משפחתה, קהילה מקוונת ומועדון ריצה / אופניים.

אם כל זה נשמע לכם נהדר ותרצו להגיש בקשה להזדמנות להיות שגריר המותג של COROS, אנא מלא את הבקשה להלן.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

רוצים לקבל עדכונים והנחות לפני כולם?

הירשמו לניוזלטר שלנו

ותקבלו עדכונים והנחות לפני כולם ישירות למייל שלכם