טים טולפסון בודק את ה- VERTIX 

23 ביולי, 2019

מגורים בעיירה אלפינית עם תנאי מזג אוויר קיצוניים – גשם שנתי יכול לעלות על 600 אינץ ', הטמפרטורות נעות בין 15 ל -90 הנמוך, סופות רעמים אחר הצהריים, גובה רב ולחות נמוכה – אין זה נדיר שמוצרים לא נופלים מביצועיהם הנטענים. ערכים. במהלך השנים היו לנו המון טלפונים ושעונים מתרוצצים כאשר התנאים הפכו ממשיים. אז כשלואיס העביר את סיפון ההשקה של VERTIX ועיינתי במפרט, התלהבתי מייד מהסימנים בשעון זה.

כמו אצל PACE ו- Apex, החוויה מחוץ לקופסה הייתה של קלות רבה. בהיותי לא אדם מנוסה בטכנולוגיה, אני באמת מעריך עד כמה ההתקנה חלקה של שעונים אלה. תוך דקות אתה מוכן להרפתקאות.

הוצאתי את השעון מייד לתנאי שטח מכוסים שלג, מעל קו העץ, לגבהים של מעל 11,000 רגל. ללא קשר לתנאים או לתנאי השטח, מעולם לא התנסו בבעיות אמינות או ביצועים. הדירוג של השעון פועל במשך 21 שעות במצב GPS ב -22 מעלות צלזיוס, וזה יהיה פנטסטי לאימוני חורף, מכיוון שצפיתי ממש מד הכוח פוחת במוצרי אלקטרוניקה אחרים כאשר הטמפרטורות יורדות מתחת לקפוא. הדבר האחרון שאתה רוצה כשאתה נמצא בתנאים שעלולים להיות מסוכנים, זה ציוד שמתחיל להיכשל.

משקל ה- VERTIX הוא גם מהשורה הראשונה, במיוחד לאור העובדה שיש לו חיי סוללה מגוחכים של 60 שעות במעקב GPS מלא. בשנת 2016 הוצאתי מאות דולרים על שעון GPS – כל העוקבים בשטראבה שם יודעים איזה # fightbussunday – כדי שאוכל להריץ UTMB בתשלום יחיד. בטח, בשעה 19 השעון נכנס לחיסכון בחשמל וכיבה. מפואר זה. ה- VERTIX שוקל פחות מהשעון שנאמר ויימשך 3 פעמים יותר! ברצינות. מדהים.

למרות שאני כרגע לא מתכוון לרוץ במשך 60 שעות ברציפות, אני אוהב שכאשר מתאמנים לאולטראס גדול כמו Lavaredo Ultra Trail, UTMB ואחרים, אוכל לעבור שבועות של שימוש יומיומי בלי לחפש את הכבל. שכשאתה עסוק – או מתעצל באופן מפורש – זה יכול להיות הטבה די יפה למדי למדי.

לבסוף, העמידות של השעון היא רבה. לעיתים קרובות אני מוצא את עצמי מקשקש בין פרצופי סלע כדי לגשת ל ridgelines או פסגות, וזה מזדקן כשאתה מסתכל למטה על השעון שלך ומנסה להבחין במספרים דרך פנים שרוטים. מסך הזכוכית ספיר עם ציפוי דמוי יהלום פירושו שאני לא צריך לדאוג כל כך כשאני מטפס על יד.

ה- VERTIX הפך לסכין הצבא השוויצרי של ערכת האימונים שלי, ואני בספק אם אלך לחדר האחורי בלעדיו.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

רוצים לקבל עדכונים והנחות לפני כולם?

הירשמו לניוזלטר שלנו

ותקבלו עדכונים והנחות לפני כולם ישירות למייל שלכם