כיצד למקסם את ביצועי הסוללה של COROS Watch

3 בדצמבר, 2019

COROS גאה להיות ידועה כמובילה בביצועי סוללות שעון GPS. המוצרים שלנו מסוגלים להשיג חיי סוללה מרשימים בגודל קומפקטי בזכות הטכנולוגיה העליונה והיעילה בחשמל שלנו. מה שהכי חשוב, בניגוד למותגים אחרים בענף, הוא שנוכל להבטיח שהמצבר שלכם יחזיק מעמד זמן רב או אפילו יותר ממה שאנחנו מניחים. מרבית השעונים בתעשייה המשתמשים במונח "עד" שעות רבות ככל שיהיו, בדרך כלל לא יחזיק את המשתמש כל כך הרבה זמן ואם משהו יכול להיות פחות. לדוגמה, בעוד ש- APEX 42mm שלנו יש 24 שעות במצב GPS מלא, רבים מהמשתמשים שלנו חרגו מביצועים אלה על ידי כך שהם קיבלו מיץ שנותר לאחר מירוץ של 24 שעות.

בעולם האמיתי, ביצועי הסוללה מושפעים מסיבות שונות ומגוונות. דברים כמו חוזק אות ה- GPS שלך או הגדרת השעון שלך יכולים להשפיע על כמות הסוללה שהשעון משתמש בה. חיי הסוללה המפורסמים שלנו לוקחים בחשבון את העדפת המשתמש הרגילה, אך אנו חשים שחשוב ליידע את כולם את צריכת הסוללה עבור כל רכיב בשעון. הנה כמה נתונים סטטיסטיים מעניינים עבורך.

פירקנו כל חלק מהשעון שלך באמצעות המספרים שלהלן כדי לתת לך מושג לגבי צריכת החשמל. (בהנחה שהפעלת GPS ורצה איתו היא צריכת סוללה של 100%). קחו בחשבון שזו רק הערכה מכיוון שכל דגם שעונים יכול להיות קצת שונה זה מזה בגלל עיצובים שונים של חומרה.

פעילות GPS רגילה עם HR100%
מצב המתנה2.50%
מצבי פנים ללא GPS20%
מצב ניווט10%
חיבור POD או חיישנים אחרים70%
פנס אחורי135%
מצב לילה15%
מדידת אוקסימטר150%
רטט230%

כדי להשתמש בנתונים אלה, פשוט הוסף את כולם יחד. לדוגמה, ריצה עם GPS היא 100%, אך ריצה עם GPS עם התאורה האחורית תמיד דולקת תשתמש ב- 235% (100% + 135% = 235%), שהם יותר מפי שניים מצריכת החשמל. אם תוסיף חיישן כמו COROS POD לריצה שלך, צריכת החשמל תעלה אפילו יותר ל 305%. עם צריכת החשמל פי 3, תקבל 20 שעות אימון GPS עם ה- VERTIX שלך (המפורסם כ- 60 שעות). הודות למצב הלילה החדשני ב- VERTIX ו- APEX Pro, תגדיל רק 15% מצריכת הסוללה שלך אם אתה רוצה שהיא תפעל תמיד לאורך כל מרוץ הלילה שלך.

דבר נוסף שיש לשים לב הוא שהנתונים שלמעלה הם מדידה באותו פרק זמן. קבלת התראות מרובות על השעון עשויה לגייס לא מעט יותר אנרגיה אך ניתן לצמצם אותה על ידי צמצום מספר ההתראות הרוטטות שאתה מקבל במהלך הריצה / האימון שלך. בינתיים, כל התרעה מעלה תאורה אחורית למשך מספר שניות, המהווה גורם ענק נוסף לחיי הסוללה שלך.

הניווט גוזל מהשעון כ -10% סוללה נוספת. כשאתה מפעיל ניווט אך דפדף רק לדף הניווט במידת הצורך, סביר להניח שזה יחזיר את ביצועי הסוללה לטווח הרגיל.

בשורה התחתונה התראה תכופה עם רטט ותאורה אחורית, POD או חיבור חיישן אחר, מדידת אוקסימטר היא חלק גדול מצריכת הסוללה הבלתי צפויה שלך. אם אתה נמצא במצב בו ביצועי הסוללה הופכים להיות קריטיים, נסה לכבות אותם, ותתפלא כשאתה מגלה שביצועי המוצרים שלנו חורגים ממה שהבטחנו.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

רוצים לקבל עדכונים והנחות לפני כולם?

הירשמו לניוזלטר שלנו

ותקבלו עדכונים והנחות לפני כולם ישירות למייל שלכם