מדיניות משלוחים והחזרות

משלוחים

בקנייה מעל 250 ₪ באתר המשלוח ללקוח הוא בחינם ומבוצע באמצעות שליח עד הבית

ברכישה באתר בסכום נמוך מ-250 ₪ יחוייב הלקוח בדמי משלוח בעלות של 30 ₪,המשלוח יבוצע באמצעות שליח עד הבית.

המוצרים יסופקו באמצעות חברת שליחויות חיצונית לכתובת הלקוח (כפי שהוקלדה על ידי הלקוח, ובתנאי שהיא בישראל) תוך זמן משוער של  5 ימי עסקים, בכפוף לתקנון האתר, זמינות הלקוח כפי שנמסר לחברת השליחויות, ומדיניות חברת השליחויות, כפי שתעדכן מעת לעת;

עלות משלוח עד הבית: 30 ש"ח (כולל מע"מ).

ברכישה אחת מעל סכום של 250 ₪ (כולל מע"מ), המשלוח יהיה ללא עלות.

זמני אספקת המוצרים כפי שמצוינים באתר כוללים רק "ימי עסקים", קרי, ימי חול, מראשון ועד חמישי, ואינם כוללים את ימי שישי ושבת, ערבי חג וימי חג, חול המועד, יום העסקים מסתיים בשעה 18:00.

הזמנה שבוצעה ביום עסקים לאחר השעה 14:00, או ביום שאינו יום עסקים, תיחשב, לצורך מועד האספקה, כהזמנה שבוצעה ביום העסקים שלמחרת.

יובהר כי המידע המוצג לעיל הינו מידע חלקי וכפוף ליתר תנאי והוראות תקנון האתר, אותו המשתמש נדרש לקרוא היטב טרם כל שימוש באתר.

החזרות

הזכות לביטול עסקה עומדת לזכות הלקוח שביצע את הרכישה בלבד (גם במידה והלקוח הזמין את המוצר עבור אדם אחר ו/או אדם אחר הינו הנמען למשלוח).

רק לקוח שביצע עסקה לרכישת מוצר באמצעות האתר, יהא רשאי לבטל את העסקה החל מיום עשיית העסקה ועד 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המועד המאוחר ביניהם. האמור לא חל ביחס למוצרים שלא נמכרו על ידי החברה ללקוח באמצעות האתר.

אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק ועולה חדש (כהגדרתם בחוק), שביצע עסקה באתר האינטרנט, יהיה רשאי לבטל את העסקה בתוך ארבעה חודשים מיום עשיית העסקה, מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בין החברה לבין הלקוח, ובכלל זה באמצעות תקשורת אלקטרונית. החברה תהיה רשאית לבקש מהלקוח תעודה, כמפורט בחוק, המוכיחה כי הוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, לפי העניין. 

הייתה ללקוח זכות לבטל עסקה על פי החוק, יתאפשר לו לעשות כן באמצעות הודעת ביטול שתימסר על ידו לחברה באיזה מבין הדרכים המפורטות להלן ובהתאם לדרכי ההתקשרות המפורטות להלן (להלן: "הודעת ביטול"):

  • בעל פה – באמצעות שירות הלקוחות של החברה, בטלפון: 052-2633764;
  • בדואר רשום לכבוד יו.ספורט בע"מ במיקוד: 5655605; סביון הדס 5
  • בדואר אלקטרוני לכתובת office@yousport.co.il
  • באמצעות קישורית ייעודית באתר, בתפריט מידע תחת לשונית "צור קשר".

בהודעת הביטול יש לציין את שם הלקוח ואת מספר תעודת הזהות שלו. מעבר לכך, ציון מספר הטלפון הנייד שברשות הלקוח וכן צירוף חשבונית/קבלה לשם זיהוי העסקה וסכומה.

במקרה שבו הלקוח קיבל את המוצר נשוא ביטול העסקה, יחזיר הלקוח את המוצר לחברה באמצעות דואר רשום באמצעות דואר ישראל. לשם החזרת המוצר הלקוח נדרש להחזירו באריזתו המקורית ולפרט את סיבת ההחזרה.

ביטול עסקה יתאפשר בתנאי שהמוצר הוחזר על ידי הלקוח לחברה על-פי דין, כשהוא תקין, לא נעשה בו שום שימוש, ובכפוף ובהתאם לכל דין ועם החזרת חשבונית המקור. לא ניתן לבטל עסקה בגין מוצר לגביו קובע הדין כי הינו מוחרג מסוג המוצרים שניתן לבטל את עסקת רכישתם.

יובהר כי המידע המוצג לעיל הינו מידע חלקי וכפוף ליתר תנאי והוראות תקנון האתר, אותו המשתמש נדרש לקרוא היטב טרם כל שימוש באתר.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

רוצים לקבל עדכונים והנחות לפני כולם?

הירשמו לניוזלטר שלנו

ותקבלו עדכונים והנחות לפני כולם ישירות למייל שלכם