קבלת פנים חמה מצוות COROS

30 למאי, 2018

מפתיע בדרום קליפורניה מעיין נחמד וקריר, מה שהפך אותו למושלם לריצה ולאופניים בשלושת השבועות האחרונים. אני בטוח שחברינו עם COROS ניצלו את ההזדמנות הזו להגיע למרחק רב של קילומטראז '. אני מקווה שאתה כבר באמצע הדרך ליעדים השנתיים שלך!

ספורט תחת כיפת השמיים הוא אחת הפעילויות המהנות ביותר שקיימות בעולם. בצוות COROS, חלקנו חובבי טכנולוגיה, ואילו חלק מכניסים אימון שעות רבות לריצה, רכיבה על אופניים, שחייה וטיפוס. יש הרבה טכנולוגיות חדשות ומרתקות בענף הניתנות ליישום לספורט תחת כיפת השמיים, מה שמאפשר לספורטאים שלנו להיות מהירים יותר, חזקים ובטוחים יותר – והכל תוך כדי כיף בו זמנית. זה הבסיס לכך שהקמנו את החברה הזו.

בחצי השנה האחרונה בילינו אין ספור שעות בעבודה עם ספורטאים ברחבי העולם כדי לבדוק את שעון ה- Multisport הראשון שלנו, PACE, לפני שהוא הושק לקהל. בשלב בדיקות הבטא, הבוחנים שלנו תרמו בסך הכל 5,055 ריצות, 3,127 רכיבה, 755 שוחים ו 46 טריאתלון. זה סך הכל 6,732 שעות אימונים ו -70,131 ק"מ (70,131 ק"מ). בעזרת הבוחנים שלנו, PACE שלנו קיבלו 460 מקרי משוב, 528 תיקוני באגים ו -42 גרסאות של עדכוני תוכנה. למרות שהמהנדסים שלנו עדיין עובדים קשה מאוד על מנת להביא תכונות תוכנה נוספות, אנו סוף סוף מאמינים ש- PACE מוכן לספורטאים ברחבי העולם. אנו נספק כאן עדכונים לשחרור תוכנות עתידיות.

COROS היא חברה צעירה המורכבת מצוות אנשים שחולקים את אותה התרגשות מבניית משהו שמעולם לא היה קיים. אנו קוראים לעצמנו חוקרים. כעת, יתכן שאתה חושב לעצמך שזה תקף רק לאנשים מסוימים. אני כאן כדי לומר לך שזה תקף לכולם! זה לא רק לחקור מרוץ חדש, שביל חדש או הר חדש. זהו אורח חיים השומר על סקרנות לגבי כל אזור שאינו נגוע בו. ב- COROS, אם הלב פועם, אתה חוקר.

אחרון, אך בהחלט לא פחות, COROS תציג רשמית את הקסדה החכמה והאהובה עלינו במרתון Rock-N-Roll בסן דייגו בסוף השבוע! הצוות שלנו יהיה נוכח בתערוכה, אז אל תשכחו לעצור ולהגיד שלום! יתכן שתהיה לנו איזו הפתעה נחמדה גם באירוע.

נתראה שם! אם אינך יכול להצטרף אלינו, עקוב אחרינו בקבוצה החברתית @COROSglobal וקורוס סטראווה כדי לחקור איתנו!

 

לואיס וו

מנכ"ל (חקירה) קצין

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

רוצים לקבל עדכונים והנחות לפני כולם?

הירשמו לניוזלטר שלנו

ותקבלו עדכונים והנחות לפני כולם ישירות למייל שלכם