בעקבות צעדיו של APEX עטור הפרסים, הציגה COROS את שעון ההרפתקאות GPS של VERTIX

צוות COROS

ב- 14 במאי במשרדנו בטוסטין בקליפורניה, צוות ה- COROS היה הראשון להשקת המוצר החי של המותג. מול קהל YouTube חי, צוות ההנהלה של COROS יחד עם האתלטים סאלי מקרה וטים טולפסון הציגו את העולם בפני כל שעון הרפתקאות GPS החדש של VERTIX GPS. זהו לא סתם ריצוף של שעון הטחנה, ה- VERTIX הוא השעון הארוך ביותר, החזק ביותר שנבנה אי פעם, ויהפוך את הריצה, הרכיבה על אופניים, טיפוס ופעילויות אחרות לבטוחות, יעילות יותר והכי חשוב יותר מהנות ו מהנה לכל החוקרים.

התכונות המרגשות של שעון ה- GPS החדש והאיכותי כוללות:

 • חיי סוללה ארוכים של 45 יום בשימוש רגיל ("מצב שעון חכם") וחיי סוללה של 60 שעות במצב GPS מלא, מה שמאפשר לו כמעט פי שניים מחיי הסוללה של השעון החזק הבא בשוק.
 • מצב גובה חדשני – מיועד להרים – עם ניטור חמצן בדם 24/7, הערכת ביצועי גובה ומערכת התרעה מובנית כדי להודיע ​​למשתמש מתי הוא בטוח להמשיך בטיפוס.
 • המובילים בתפקוד הטמפרטורה הנמוכה בתעשייה – עובד עד -4 ° C / -20 מעלות צלזיוס עם ירידה של פחות מ -30% בביצועי הסוללה. בדיקות טמפרטורה קיצוניות הראו 21 שעות של סוללה במצב GPS במצב של -22 מעלות צלזיוס .
 • ארבע אפשרויות צבע כולל הדגם הייחודי "Ice-Breaker" עם מעטפת ברורה המאפשרת למשתמש לראות בתוך היחידה.

במשך מספר החודשים האחרונים, VERTIX נבדק על ידי מגוון מטפסים, רצים וחוקרי חוץ בתנאים שונים. בשבועות שלאחר ההשקה החיה, VERTIX הגיעה לפסגות האוורסט ודנאלי ובחנה שבילים שונים סביב עולם.

תכונות ומפרטים נוספים של VERTIX:

 • מסגרת טיטניום ומסגרת זכוכית עם מסך זכוכית ספיר
 • הוכחת מים בגובה 150 מטר – שעון ה- GPS היחיד עם דירוג זה
 • חיי סוללה של 150 שעות במצב GPS של UltraMax
 • ניווט עם מסך מגע אינטראקטיבי לצפייה קלה
 • מדדי אימונים מפורטים והערכות ביצועים
 • גובה ברומטרי לקריאת גובה מדויקת
 • אוקסימטר למדידת רמות חמצן בדם
 • 76 גרם – השעון הקל ביותר בכיתתו

לואיס וו, מנכ"ל COROS הוא רץ שבילים פעיל ומטפס השואף להתאמן למשלחות הרים גדולות. ניתן לראות את שאר תשוקות הצוות לבדיקה בשיווק של VERTIX ובשעון עצמו.

השעון זמין כעת בשני צבעים – סלע כהה (לוח שחור, להקה שחורה) ודרקון אש (כסף, כתום), עם עוד 2 הצעות צבע ייחודיות – צייד ההרים (ברונזה, ירוק יער) ושובר קרח (כחול / שקוף, כחול) יגיע בקרוב. המחירים מתחילים ב -599 דולר, מאות דולרים פחות מהנפקות דומות בשוק.

יחד עם השקת VERTIX, קיבלנו גם את ההחלטה להעביר את אחד היתרונות של הצמיחה שלנו ללקוחותינו הנאמנים. החל מאמצע מאי, מחיר שעון ה- GPS המקורי של COROS, שעון ה- Multi-Sport של ה- GPS להפחתה ל- 199 דולר מה שהופך את זה לכאורה לערך הטוב ביותר בשוק. בעוד שהקצב נמצא כעת בנקודת מחיר נמוכה יותר, השעון הזה אורז חבורה של תכונות שהוא הכל מלבד רמת הכניסה. כל מי שקנה ​​PACE במחיר הגבוה יותר, יכול לקבל זיכוי של 100 דולר ל- coros.com על ידי יצירת קשר עם support@coros.com ומתן הוכחה או רכישה יחד עם מזהה השעון בן 6 הספרות שלהם.

זה היה שבועות מרגשים שהביא את ה- VERTIX לשוק, אך עוד לפני כן היו שנים רבות של פיתוח ובדיקה. כמו כל שאר מוצרי ה- COROS, ה- VERTIX יקבל עדכוני קושחה טובים יותר ומביאים תכונות ומצבי פעילות חדשים לשעון. מצבים ימשיכו לדחוף גם ל- APEX וגם ל- PACE, כולל התוספות האחרונות של מצבי טיול ורכיבה על שבילים.

זהו זה לעת עתה, יש לנו קצת לרוץ ולטפס – מזל לנו, אנחנו צריכים לומר לבוס שהוא בדיקת מוצר.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

רוצים לקבל עדכונים והנחות לפני כולם?

הירשמו לניוזלטר שלנו

ותקבלו עדכונים והנחות לפני כולם ישירות למייל שלכם